Andělské vzkazy přicházejí hlavně prostřednictvím číselných řad, kombinací čísel 0 až 9. Dělají to dvěma způsoby. Buď si všimnete, že stejný čas na hodinách vidíte bez zjevného důvodu již poněkolikáté (20.22). Totéž platí pro telefonní čísla. Druhým častým způsobem jsou zásahy, kdy zařídí, aby před vámi jelo auto s poznávací značkou, jíž si máte všimnout. A co čísla znamenají?

111 – před vámi otevírají nové příležitosti a vaše myšlenky se rekordní rychlostí stávají realitou. Myslete jen na to, na co chcete, vynechte, co nechcete. Máte-li problémy se sledováním a ovládáním myšlenek, požádejte anděly, aby vám s tím pomohli.

222 – vaše nové nápady začínají prorůstat do skutečnosti. Nevzdávejte se pět minut před zázrakem. Brzy se projeví, tak jen nepolevujte!

333 – nebeští mistři, kteří již žijí s anděly v pospolitosti, chtějí, abyste věděli, že vám nabízejí svou pomoc, lásku a společnost. Volejte je často na pomoc, zvláště, když okolo sebe vidíte kombinace čísla 3. Mezi nejznámější na nebe vzaté mistry patří Ježíš, Mojžíš, Marie, Quan Yin a Yogananda.

444 – jste obklopeni anděly, kteří vás ujišťují o své lásce a ochotě pomoci. Nebojte se ničeho, jejich pomoc je na blízku.

555 – přichází velká životní změna. Neměli byste ji brát jako pozitivní nebo negativní, všechny změny jsou přirozenou součástí běhu života. Možná je právě ona odpovědí na vaše modlitby, takže v sobě nadále pěstujete vize budoucnosti a vyrovnanost.

I v zásadních životních změnách vás anděl podrží; thinkstockFOTO: THINKSTOCKI v zásadních životních změnách vás anděl podrží

666 – vaše myšlenky jsou nyní v nerovnováze, příliš soustředěné na hmotný svět. Dělte je rovnoměrně, pak se můžete spolehnout na to, že budou uspokojeny vaše hmotné i emocionální potřeby.

777 – gratulujeme, daří se vám! Neustávejte v pilné práci a vězte, že se váš sen stává skutečností. Toto je velmi pozitivní znamení, které vás upozorňuje, že možná dojde i na další zázraky.

888 – určitá fáze vašeho života se chýlí ke konci, připravte se. Zakončujete nějakou emocionální, pracovní nebo vztahovou fázi. Tato kombinace vás také ujišťuje, že se na konci tunelu objeví světlo. Neodkládejte cestu za svými sny a radostmi.

999 – konec důležité fáze vašeho osobního nebo celkového života. Je to také vzkaz určený andělům, který znamená: „Dejte se do práce, matka země vás potřebuje“.

000 – určitá situace oběhla plný kruh. Vaše duše je sjednocena s Bohem. Nové začátky.