Neustále vídám stejná čísla. Kamkoliv se podívám vidím pořád to samé dvojky a čtyřky, Není to ale že by mě to pronásledovalo týden už to trvá nejméně rok. Nijak jsem to neřešila a prostě jsem se jenom zadivila ale dvojky berou na obrátkách. Denně jedno číslo uvidím i 5krát. Tramvaje, stránky, knihy, ulice, hodiny a mohla bych pokračovat. Nejhůře je to s dvojkami, čtyřky se jenom přidávají. Zkoušela jsem se koukat na andělská čísla ale tam je vyobrazeno jenom to na co bych přišla i bez čísel. A já vím že se zabýváš numerologií tak bys mi mohla pomoci ne? Většinou to býva 22,222,24,44,444 a různé další kominace dvojky a čtyřky ale nejvíce teda 22 a 222.

Odpověď jsem po pátrání našla a tady ji dávám:

Z numerologického hlediska je číslo 2 číslem intuice, ale také číslem sjednocení protikladů, touhy po nalezení protějšku, který dva jednotlivce doplní v celek. Dvaadvacítka je zesílená dvojka, přináší inspiraci a porozumění. Podle andělské numerologie, kterou můžeš dohledat i na internetu znamená kombinace čísla dva a čtyři toto:
Jak se píše v duchovním textu zvaném Kurz zázraků: „Andělé ochraňují váš čerstvě narozený záměr.“ Toto je znamení, že vám shora pomáhají, abyste mohli učinit vytoužený přechod. Zvláště v této době potřebujete vědět, že nejste sami. Číselné řady s čísly 2 a 4 jsou signálem od vašich andělů, kteří tak dávají najevo, že s vámi v současné době spolupracují.
A teď co si z toho vzít, že? Těžko říci, možná je to vše jen náhoda a význam čísla přeceňuješ ve své hlavě, možná ti chce vesmír něco naznačit, ať tak či tak, rozhodně to něco znamená, ať už to vychází seshora nebo z tvého nitra. Řekla bych, že bys měla začít pracovat na své intuici, rozvíjet ji, podporovat. Možná ji brzy budeš potřebovat a tvé zdroje to vědí, proto ti tohle číslo pořád staví před oči. Čtyřka je proti tomu pevné číslo, číslo hmoty a zakotvení, a taky číslo andělů. Proto spolupracuj se svými anděly, ale neopouštěj hmotný svět, propojuj intuici s racionalitou a tímto světem.