Myslím, že nejsem jediná osoba, která třeba i 15krát za den vidí 11:11, 12:12 nebo i 07:07 a podobně.
Spoustu lidí si myslí, že andělská čísla jsou jen tři-čtyři stejná čísla za sebou, ale to jsou na omylu. Ve skutečnosti je třeba 12:12 nebo 21:12 také andělské číslo. To má ale ovšem trochu jiný význam.

Vidíte-li na hodinách stejná čísla (uvedená nahoře), andělé vám tímto říkají, že jste dítě štěstěny. Jste obklopeni štěstím, láskou a úspěchy – stačí se jen otevřít a přijmout ten fakt, že to tak je. Možná si říkáte, že jste ten fakt přijali, ale stále se nic neděje – ale zkuste se zamyslet – ani jednou za týden si neřeknete: „chtěla bych víc peněz“, „nebaví mě to, nejde mi to, nechci to dělat“.

Otevřít se tomu můžete právě teď – ikdyž nevidíte stejné číslice na hodinách. Stačí jen nahradit všechna NE, viz. nebudu = budu, nejsem tlustá = jsem štíhlá, to se mi nepodaří = vím, že se mi to podaří.

Vyřkneme-li třeba nejsem tlustá, vesmír slyší, že tlustá jste. Stačí vyměnit nejsem tlustá za jsem štíhlá. Nejsem bohatá za jsem bohatá a vím, že jsou peníze už ke mě na cestě.

Ano, právě v období, kdy vidíte tyto kombinace, byste si měli dávat velký pozor na to, co říkáte. Vidíte-li tyto číselné kombinace, manifestace je pro vás 2x jednodušší. Pochopitelně, je-li manifestace jednodušší a budu říkat, že nejsem tlustá, vesmír v tom momentě uslyší, že tlustá jsem a podle toho se bude řídit.

Všímejte si všech čísel kolem sebe a pamatujte – slova bychom si měli kontrolovat nejen ve chvíli, kdy vidíte stejné číslice na hodinách.