Když zapadne slunce, svět se zdá temnější a chladnější. Přesto je to však chvíle, kdy jsou sluneční paprsky a barvy nejviditelnější a nejzřetelnější. A přesně tak je to i s vaším životem: kdykoli potemní vaše myšlenky nebo nálada, světlo kolem vás a ve vás září o to intenzivněji.

 

Představte si, že ve vás právě probíhá nádherný západ slunce s krásnými odstíny žluté, oranžové, růžové a fialové, a ponořte se do jeho zářivého tepla a krásy. Soustřeďte se na to, jak je váš vnitřní západ slunce stále silnější a jasnější a prozařuje celou vaši bytost a všechno kolem vás.

 

Čím více se do záře ponoříte, tím více se zvýší světelná vibrace vašeho života, vaší nálady a energie. Stojíme vám po boku a vysíláme k vám záři Boží lásky, která je určena nám všem. Ponořte se do našeho světla, kdykoli potřebujete, a my vám pomůžeme nalézt záři ve vašem nitru, abyste z ní mohli čerpat.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Právě teď mě naplňuje nádherné uzdravující světlo a mou cestu osvětlují Boží paprsky a vedou mé kroky. V této záři jsem v bezpečí, protože mě ochraňuje a zaštiťuje proti všemu nebezpečí. Světlo vychází z mého nitra, protože já jsem světlo a vyzařuji světlo.