Všechno, po čem toužíte, už jste našli v tom okamžiku, kdy jste na to pomysleli. Vaše přání předávají vesmíru vzkazy podobně, jako když si něco objednáte přes internet. Když si objednáte nějaký produkt, věříte, že vám bude doručen co nejrychleji, a podobně to je i s vašimi myšlenkami: každá z nich velmi rychle vytváří svůj zrcadlový obraz v realitě.

 

Namísto abyste to, co chcete, hledali vně, soustřeďte se na vytvoření myšlenkových obrazů svých tužeb. Obklopte je energií pocitu bezpečí, vděčnosti a víry. A věřte, že to, co jste hledali, už je v tuto chvíli na cestě k vám.

 

Netrapte se tím, jak se vaše přání splní, podobně jako se netrápíte podrobnostmi, jak se k vám dostane vaše objednávka z internetového obchodu. Podobně jako se o část svých povinností v tomto procesu postará pošta, stejně tak se postará o svou část úkolu vesmír. Na vás pak je otevřít dveře, když vaše přání dorazí, a těšit se z plodů, které vám přineslo vaše pozitivní myšlení.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Všechno, po čem toužím, je obsaženo v mém nitru. Otevírám svou náruč, přijímám dary vesmíru a myslím přitom pozitivně. Důvěřuji tomu, že všechno, co chci, je už skutečností, a že si takové dobro zasloužím.