Vzhledem k tomu, že Rafael se zaměřuje na léčení, jeho energie uzdravuje. Můžete se také zaměřit tímto způsobem, podobně jako všichni, kdo chtějí svou přítomností působit terapeuticky. Stačí pouze toto své přání každý den opakovat a denně se modlit, abyste mohli být zprostředkovateli léčivé energie pro druhé, a stane se tak. Protože to, oč žádáte ve svých modlitbách a po čem toužíte, se projevuje ve vašem energetickém poli a následně i ve zkušenostech. To je základ všeho léčení.

 

Stejně tak si můžete přivolat Rafaela tehdy, když chcete posílit své rozhodnutí uzdravit sebe nebo druhé. Pokud vaše víra zakolísá nebo se vaší mysli zmocní negativní myšlení, připomeneme vám vaše poslání. Tento archanděl vás také může vést a pomáhat vám ve všech vašich aktivitách a snahách, které souvisí se zdravím.

 

Přivolejte si dnes Rafaela, aby zklidnil vaši mysl a ulevil jí. Zbaví vás všech starostí souvisejících s nemocí, financemi, vztahy, ale i s ostatními oblastmi života. Jakmile bude vaše mysl zase klidná, začnete se uzdravovat.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Přivolávám archanděla Rafaela, aby mi pomohl si udržet a šířit blahodárnou energii klidu. Rafaeli, přijď prosím ke mně a veď mě v mé léčitelské práci. Pomoz mi léčit druhé s takovou důvěrou, s jakou to činíš ty.