Vaše city jsou čistá energie, jako sluneční paprsky. Také touží se projevit a rozprostřít. Potlačované pocity vytvářejí fyzické stavy, jako je únava, podrážděnost a závislost. Proto se dnes se svými pocity spřátelte. Ctěte je všechny, i ty, které vám vadí, a uvědomte si, že každý z nich má Božský důvod své existence. Pokud se všemi svými pocity a city soucítíte a respektujete je, můžete čerpat z jejich síly.

 

Vaše pocity a city potřebují být stejně jako všechny energie vyjádřeny, jinak ve vás budou nekontrolovaně vřít jako páry pod pokličkou a jídlo, které vaříte, se rozvaří.

 

Vyneste tvůrčím způsobem na světlo, co máte na srdci. Způsob, jak to uděláte, je až na druhém místě. Na prvním místě je čin samotný. Jde jen o to, aby vám přinesl radost. Vaše emoce budou velmi silně reagovat na tvořivou formu, jejímž prostřednictvím se chtějí vyjádřit, a možností máte nepřeberné množství. Můžete zkusit fotografovat, vyrábět bižuterii, barvit látky, něco šít nebo psát či zpívat, můžete hrát na nějaký hudební nástroj, můžete se začít učit břišnímu tanci nebo aranžovat květiny nebo můžete zvolit malování či kreslení, háčkování nebo pletení či výrobu barevného mozaikového skla, můžete jít na kurz pro vizážisty nebo se naučit paličkovat krajku. Můžete prostě dělat, cokoli vás napadne.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Vyjadřuji své pocity tvůrčím způsobem. Dovoluji si hrát a dobře se přitom bavit. Díky tomu, že s radostí tvořím a odpočívám, cítím neustálý příliv nových sil a jsem svěží.