K tomu, abyste si osvojili nový pozitivní zvyk, jej potřebujete posilovat a procvičovat. A to bude vaše dnešní náplň. O této důležité věci jsme již mluvili a budeme se k ní během roku vracet.

 

Víte, že slova, která volíte, mají hluboký účinek na vaše zkušenosti a určují podobu vašich vztahů, zdraví, financí, a tak dále. Takové moci se však není třeba obávat. Naopak, dívejte se na ni jako na krásné pohoří, které ve vás vzbuzuje úctu. Vaše schopnost tvořit prostřednictvím slov je skutečným zázrakem, proto o ni pečujte, používejte ji a važte si jí.

 

Začněte dnešní den rozhodnutím, že během dne se pokusíte užívat jen pozitivní slova. A nezapomeňte, že když nás požádáte o pomoc, my andělé vám pomůžeme. Vždycky můžete s druhými komunikovat láskyplně a vaše povzbudivá slova jsou uzdravujícím balzámem pro všechny, kdo je slyší nebo čtou. Jsou magickým nástrojem Božství – osvědčeným nástrojem, který vám byl svěřen Bohem – proto jej dnes používejte co nejlépe.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Mluvím láskyplně. Všechno, co říkám, že potvrzením života a žádám své anděly, aby dnes komunikovali skrze mě. Pokud náhodou užiji negativních slov, zastavím se a začnu mluvit znovu, ale tentokrát pozitivně.