Nejste nikdy sami, zvláště pak nejste sami v době, kdy potřebujete pomoc. Cítíte-li se osamoceni nebo jste-li smutní, my andělé jsme vám ještě blíž. Jsme vám totiž neustále nablízku, připraveni vám kdykoli pomoci, když nás o to požádáte. Někdy však na naši přítomnost zapomínáte a snažíte se věci zvládnout úplně sami.

 

Dnes nás žádejte o duchovní pomoc ve všech situacích a začněte okamžikem, kdy vstanete z postele. Požádejte nás o vedení při oblékání, při jízdě autem, při chůzi, při cvičení a při každém setkání.

 

A žádejte o pomoc i druhé. Členové vaší rodiny, přátelé, spolupracovníci, ba dokonce i úplně cizí osoby cítí, že je někdo potřebuje, a ocení, když jim dovoláte, aby vám pomohli. Vaše vnitřní já povzbudí, že je o ně pečováno, když mu umožníte, aby vám druzí lidé pomohli nést váš náklad. Láskyplná energie, kterou vysílá každá skupina pomocníků a lidí, kterým požehnali svou pomocí, zaplaví celou planetu energií míru.

 

Je stejně důležité přijímat jako dávat. Dejte si za úkol, že budete žádat o pomoc, a dovolte si ji přijímat s radostí a uznalostí.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Nezapomínám žádat své anděly o vedení. Je známkou síly, když jim a jiným lidem dovolím, aby mi pomáhali. Přijímám pomoc s vděčností.