Existuje důvod, proč vás pobyt v přírodě osvěžuje bez ohledu na počasí. Není to jen zásluha čerstvého vzduchu, stromů a slunce, ale svobodného ducha, který proniká celou živou přírodu a oživuje i vás. Jde o sílu, která představuje dech přírody.

 

Tato energie má očistný účinek. Prostá procházka přírodou odstraní zbytky starého stresu, hádek, obav a jiných emočních škodlivin. Duch milující Matky Přírody láskyplně nahradí nižší energii vyššími vibracemi. Podobá se laserovému paprsku, který ničí nechtěné prvky.

 

Spojte se dnes s tímto duchem tak, že si vyjdete na procházku. Příroda je všude, včetně ulic ve městě, takže nemusíte svůj Boží úkol odkládat na dobu, kdy budete mít čas si vyjet na venkov. Tyto účinky jsou patrné všude, kde je možné přímé spojení s atmosférou. Vyjděte dnes ven, dýchejte zhluboka a spojte se s duchem přírody.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Trávím čas venku. Když jdu ven, spojím se mocným a uzdravujícím duchem přírody a dovolím mu, aby pro­čistil mou energii a pozvedl její vibrace. Trávit čas tímto způsobem je dar, který si dopřávám pravidelně.