Máte mnoho darů, o které se můžete podělit se světem. Již sama vaše přítomnost na planetě Zemi je darem. Jako ztě­lesnění Boží lásky přinášíte požehnání a uzdravení už jen pouhou svou existencí, přesto však toužíte roztáhnout svá křídla a vznést se ještě výše. Chcete zažívat zářivou radost a naplnění mnohem častěji. Toužíte se cítit svobodní, neomezení tíhou obav týkajících se peněz a ostatních materiálních věcí. Rádi byste věnovali svůj čas pouze činnostem, které způsobují, že vaše srdce překypuje radostí.

 

Pravda je taková, že když se věnujete radostným činnostem, energie, kterou tak vytváříte, vás skutečně zvedá vzhůru podobně jako vzdušný vír. Není podstatné, zda vám taková činnost vynáší přímo peníze.

 

Štěstí, které takto prožíváte, totiž působí podobně, jako když rozvinete červený koberec pro nové příležitosti, nová přátelství, nové pracovní kontakty a bohatství. O lidech, kteří jsou spokojení, se říká, že mají štěstí. A radost je magnetem, který k vám přitahuje ještě více radosti.

 

Investujte dnes do svého štěstí tím, že se budete věnovat svým oblíbeným činnostem. Nezapomínejte, že tyto aktivity jsou plodné, protože vám pomáhají roztáhnout křídla a vznést se.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Dávám si svolení trávit čas příjemnou činností. Když je mé srdce naplněno radostí, můj život se stává v mnohém magickým. Zasloužím si radost i štěstí. Když prožívám štěstí, všichni kolem mě z toho mají prospěch.