Šťastné srdce je zdravé, jak po fyzické, tak po citové stránce. Štěstí nemůže být nikdy „přespříliš“, protože nitro každého z vás naplňuje neomezená míra štěstí. Avšak my andělé jsme si všimli, že někteří lidé pocitům radosti nedůvěřují. Na to bychom se dnes rádi zaměřili.

 

Spokojenost je pro vás nejbezpečnějším stavem bytí, protože je nejpřirozenější. Když jste šťastní, jste skutečně sami sebou – je to stav, kdy jste optimističtí a vaše srdce je prostoupeno světlem. Stav štěstí si navodíte, když si budete vizualizovat, jak vdechujete uzdravující energii, nebo tím, že budete vysílat svou lásku k druhému člověku (včetně bytostí v duchovním světě) nebo že se bu­dete zabývat bezstarostnými myšlenkami.

 

Během dne se držte tohoto záměru být optimističtí a vědomě rozdmýchávejte ve svém nitru Boží světlo. Dovolte, aby jeho zář vyživovala vaši duši. Vyzařujte ho svýma očima, ať jdete kamkoli, vydechujte ho, aby od vás každý dostal prostřednictvím vašich slov dar radosti.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Mé srdce naplňuje optimismus. Z každého slova, které vyslovím, prýští léčivá energie lásky. Mé srdce je šťastné a zdravé, protože jsem poslem světla.