Vzkazy od nás andělů přijímáte především prostřednictvím svých fyzických vjemů a emocí. Naše zprávy vnímáte jako vnitřní pocit, záblesk intuice, teplo v hrudi, stažení svalů, husí kůži a podobně.
Vzhledem k tomu, že vás někdy vidíme, jak nad našimi vnuk­nutími mávnete rukou, protože je to „jenom nějaký pocit“, žádáme vás, abyste si více důvěřovali. Vzpomeňte si, kolikrát jste takový pocit přehlédli a později jste zjistili, že to nebyl omyl. Určitě jste mnohdy litovali, že jste na své pocity nedali. Občas máte také obavy z intenzity toho, co cítíte, a často zaměňujete své emoce s emocemi druhých lidí.

 

Nebojte se začít našim vzkazům naslouchat, naši drazí, pro­tože pro vás máme odpovědi na všechno, co vás zajímá. Obraťte se na nás, kdykoli máte pochyby o platnosti svých intuitivních vjemů. Poskytneme vám konkrétní znamení a povedeme vás, abyste z na­šich sdělení měli co největší prospěch.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Důvěřuji svým pocitům, protože jejich prostřednictvím ke mně promlouvá Bůh. Vážím si darů, které mi přiná­šejí. Snadno je rozeznávám a rozumím jim. Je pro mě bezpečné naslouchat své intuici.