Namísto abyste za uskutečnění svých tužeb s námahou bojovali, uvolněte se a dejte věcem možnost, aby za vámi přišly samy. Nemusíte se příliš namáhat, abyste našli, co hledáte. Stačí si jen jasně představit, že už jste dosáhli svého cíle, a věřit, že to, po čem toužíte, k vám přijde snadno a bez úsilí. Pak se už jen řiďte vedením, kterého se vám dostane.

 

Zapomeňte dnes na svůj starý přístup, jak uspokojit své potřeby. Buďte jako chytrý rybář, který používá správnou návnadu (v tomto případě vaše průzračně jasné myšlenky), nahodí si do jezera (nahodit udici odpovídá odevzdání vašich tužeb Bohu) a pak už jen trpělivě čeká, až přijde jeho odměna.

 

Určete, co konkrétně chcete, a uvědomte si, že dokud tu věc budete hledat, budete současně vysílat signál, že ji nemáte. Proto poděkujte vesmíru a buďte vděční za skutečnost, že vaše přání bylo splněno. Tento proces vám přinese uskutečnění vašeho přání, často způsobem, který předčí vaše očekávání.

 

Napište si podrobně, co si dnes přejete, a zakončete to poděkováním. Naplňte své srdce vděčností a radujte se z rychlé odpovědi, kterou bude vesmír reagovat na vaše přání.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Nechávám k sobě věci přijít. Vysílám svá přání, aby letěla přede mnou, a umožňuji tak, aby se ke mně vrátila ve zhmotněné podobě. Cítím vděk předtím i poté, co se má přání splnila.