Rostlina je úžasným symbolem vašeho života! To, jak malá sazenička raší v půdě a proráží skrze ni nahoru, aby dosáhla světla, odráží v mnoha aspektech váš vlastní vývoj.

 

Proto vás dnes vyzýváme, abyste zasadili semínko, a to doslova. Kupte si je na trhu nebo použijte čerstvé semínko z nějakého ovoce či zeleniny. Než vložíte semínko do země, soustřeďte se na nějaký svůj nový projekt, na kterém chcete začít pracovat. Držte semínko v ruce a přitom je naplňte modlitbami za sebe i za rostlinu. Pak je slavnostně vložte do země.

 

Starejte se jak o semínko, tak o svůj nový záměr. I když ještě nevidíte, jak semínko v zemi roste, tam dole už probíhají změny. Mladá rostlinka potřebuje péči k tomu, aby se jí podařilo prorazit na povrch, a podobně je to i s vaším usilováním. Tak jako se staráte o svou zahradu, čiňte každý den potřebné kroky i k dosažení svého cíle.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Zasazuji semínko a činím tak jeden krok k dosažení svých snů. Pečuji jak o svou rostlinu, tak o své cíle. Mí andělé mi v tuto chvíli neviditelně pomáhají.