Když dovolíte svým myšlenkám, aby se vznášely jako papírový drak v letním vánku, nikdy nevíte, jaká tvůrčí inspirace vás navštíví. Proto popusťte uzdu své představivosti a jen se dívejte, kam vás dnes odnese.

 

Velká umělecká díla byla vytvořena umělci, kteří přijali inspiraci k jejich vytvoření během snění. Tito lidé měli odvahu pozorovat, co jim jejich představivost přináší, aniž by se snažili své myšlenky řídit a omezovat. Začněte tím, že si určíte cíl, a pak se pohodlně usaďte a zklidněte. Představte si, že je možné úplně všechno, že neexistují žádná omezení, představte si, že váš největší sen se uskutečnil, a takto pokračujte dál.

 

Síla takového počínání spočívá v tom, že se vědomě napojíte na Univerzální mysl. To bývá většinou otázka náhody. Mějte při ruce tužku a papír, abyste si mohli své prožitky později poznamenat do zápisníku, kam si píšete své zážitky z denního snění. I když toto počínání bývá často považováno za nesmyslné, dospějete jeho prostřednictvím k vynikajícím praktickým pokynům, radám a odpovědím. Sladké snění!

 

Myšlenka pro tento den

 

Vydávám se do svých snů a cestuji na kouzelná místa, kde prožívám úžasná dobrodružství a zažívám nekonečné možnosti. Dovoluji si putovat a růst, a překračuji tak své původní hranice. Když svou mysl nechám vznášet se, dosáhnu až do nebes a snesu si je s sebou dolů na Zem.