Věta „Zastav se a přivoň si k růžím“ by mohla být synonymem užívání si života. To je přesně ta myšlenka, kterou se vám my andělé neustále snažíme předávat. Dnes bychom však rádi tuto myšlenku ještě o něco více rozvedli. Dnes vás totiž požádáme, abyste ji vzali doslova.

 

Vůně růžových květů pronikne vaším chřípím a bude směřovat přímo do vašeho srdce. Najděte si takové růže, které voní opravdu sladce, a zhluboka vdechujte jejich vůni, jež je úžasným darem. Všímejte si, jak různé barvy vzbuzují různé emoce. Která má pro vás tu nejpřitažlivější vůni?

 

Přineste si jejich energii s sebou domů, a to tak, že si koupíte řezané růže, zasadíte si celou rostlinu nebo si koupíte lahvičku čistého růžového esenciálního oleje. Během dne si k této vůni často čichejte a vnímejte, jak naplňuje vaše srdce radostí.

 

Někdy můžete ucítit květinovou vůni i v místnostech, kde žádné fyzické květiny nejsou. Jde o naše znamení pro vás, že jsme vám nablízku, a také vám tím připomínáme, abyste dnes nezapomínali na naši dnešní radu.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Zastavuji se a čichám k růžím. Dávám si načas a zhluboka do sebe vdechuji jejich nádhernou vůni. Dávám si tento dar, aby se ještě více zesílilo mé prožívání lásky. Otevřít své srdce je pro mě bezpečné.