Denní snění neboli oddávání se vlastním fantaziím je často ka­talyzátorem představivosti, kdy vaše mysl překračuje hranice logiky a zkoumá nové možnosti.

 

My andělé se často divíme, proč lidé touto aktivitou opovrhují, protože pro získání nových myšlenek a nápadů je to činnost přímo zásadní. Chtěli bychom vás povzbudit, abyste si dnes v klidu sedli a nechali své myšlenky volně běžet, a oddávali se tak beze spěchu snění.

 

Nechte se unášet svými nejdivočejšími fantaziemi a nekoneč­nými možnostmi, které máte k dispozici. Představujte si scénáře Co kdyby a vizualizujte si, jak se vaše přání plní.

 

Poté si možná budete chtít zapsat některé myšlenky, které vás napadly. Netrapte si tím, že vám budou připadat přehnané. Uvědomte si, že jste byli právě napojeni na Božství a že na každém snu je vždycky něco hodnotného a významného.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Dnes si dovolím oddávat se během dne snění. Moje před­stavivost si užívá možnosti běžet jako o závod se všemi myšlenkami a obrazy, které ji napadají. Otvírám se novým nápadům. Moje mysl je sjednocena s kolektivní moudrostí vesmíru, na kterou se mohu napojit, kdykoli se rozhodnu.