Jste moudrými dušemi a vaše srdce vás vede správným směrem. Slyšíte, jak vás vyzývá k zásadní změně ve vašem životě, ale ne­jste si zcela jisti, zda můžete své intuici důvěřovat.

My andělé jsme tady, abychom vám řekli, že můžete mít víru ve svou schopnost činit rozhodnutí. Vaše srdce ví nejlépe, co je pro vás dobré, protože je přesným nástrojem měřícím vaše celkové štěstí. Důvěřujte mu a jděte směrem, který vám ukazuje.

 

Dnes si s přesvědčením stůjte za všemi svými rozhodnutími. Případné zpochybňování odevzdejte nám, tak abychom oddělili skutečnost od fikce. Pomůžeme vám rozlišit váš strach z úspěchu od skutečných varovných signálů, kterým je třeba věnovat pozornost.

 

Když se díváte zpětně na svůj život, uvidíte linii spletitých roz­hodnutí, která jste během něj učinili. Mnohokrát se stalo, že jste pocítili nejsilnější uspokojení právě z rozhodnutí, která se na první pohled zdála nelogická. Nyní se nacházíte v podobné situaci. Řiďte se voláním svého srdce a důvěřujte mu.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Mám víru ve svou schopnost činit rozhodnutí a všímám si svých pocitů a vjemů. Mám právo na štěstí a je pro mě bezpečné řídit se hlasem svého srdce.