Máte zvláštní schopnost být v pravou chvíli na pravém místě. My andělé s vámi dnes budeme spolupracovat na tom, abyste tuto svou schopnost dovedli ještě k větší dokonalosti.

K tomu je třeba porozumět proudění energie, které má stejné vlastnosti jako proudění vody nebo vzduchu. Víte, že fyzický ob­jekt, jako je například skála, sice může změnit směr, kudy proudí řeka, ale nemůže ji zastavit.

 

Stejně tak platí, že Boží načasování znamená důvěřovat všem faktorům, které spolupůsobí při vyslyšení vaší modlitby. Pokud již předem přepokládáte, že budete mít problém, tak stavíte energe­tickou zeď, která působí úplně stejně jako balvan pod vodou: proud vody kamenem neprojde, voda jde proti němu, obtéká ho a mine ho.

 

Dnes si dejte za cíl, že se necháte nést energií vesmíru. Nesnažte se vzdorovat jeho „postrčení“ vpřed, které vás motivuje k rozmachu a růstu, nýbrž si jízdu ve vesmírném energetickém proudu užívejte.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Jsem v pravý čas na pravém místě, protože Boží načaso­vání pracuje v můj prospěch. Vzdávám se všech bloků, které mi bránily přijímat hojnost a bohatství. Zcela se otevírám přijímání pomoci a darů vesmíru.