Někdy se snažíte odolávat změně, protože neznámo ve vás vyvolává nepříjemné pocity. Učit se a růst jsou dvě pozemské zkušenosti, po kterých touží vaše duše. Ačkoli si můžete připadat v nové situaci nepříjemně, je zároveň vzrušující se k ní postavit čelem.

 

Buďte dnes dobrodružní a pusťte se do objevování něčeho nového. Zapište se do zajímavého kurzu, kontaktujte někoho, koho obdivujete, cestujte na neznámé místo, jeďte na výlet nebo si naplánujte exotickou dovolenou. Posuňte své hranice až k bodu rozjařené radosti. Probuďte v sobě život!

 

Budete se obdivovat za to, že jste udělali tak odvážný krok. Neboť učiníte-li jej, zvýší se vaše sebevědomí a sebedůvěra. To vám pomůže pracovat na uskutečňování vašeho životního poslání, protože si uvědomíte, že jste skutečně kvalifikovaní a že jste schopni rozdávat požehnání smysluplným způsobem.

 

 

Myšlenka pro tento den

 

Mám dobrodružného ducha. Procházím branou odvahy a vstupuji do nového světa plného úžasných věcí, vzbuzujících posvátnou úctu. Zjišťuji, že se nemám čeho bát, protože moje výpravy mě vedou k pokladům, které jsou ukryty v mém nitru.