Úvodem je nutno dodat, že andělská čísla nevidí každý. Žijeme stále v době, kdy je většina z nás velmi skeptická a andělská čísla považuje za jakýsi zázrak nebo náhodu, načasování. A právě už jen proto máte velký důvod zjistit, co vám andělé říkají, pokud tato čísla vídáte často.

To, že často na hodinách vídáte 22:22, 02:22, cenu 2222,-Kč nebo se vám někdo o 2222 zmíní, není něco obvyklého. Řekněme, že je to v naší společnosti neobvyklé, ale andělské číslo samo o sobě je velmi obvyklé a časté.

Andělská čísla vidí ti, kteří je vidět mají. Vidí je ti, kteří komunikují se svým vnitřním já nebo zkrátka a jednoduše ti jedinci, kteří mají velký cíl, snaží se ho dosáhnout a andělé s nimi prostřednictvím čísel komunikují, protože ví, že onen jedinec věří v jeho dosažení.

Nezáleží na tom, zda vidíte 2222, 22:22, 2.222 nebo 2/2/22, jako spíše na tom, na co právě v daný moment myslíte. Pokud jsou vaše myšlenky v souladu s vaším snem nebo cílem, začne se vám objevovat toto číslo, které vám říká:

“Ano, Tvé myšlenky jsou správné. Buď si, prosím, vědom, že se z nich nyní stává realita.”

Andělské číslo 2222 obsahuje 2x číslo 22, které je číslem mistrovským. Toto číslo (den narození, životní číslo) mají osoby, které budou nebo už jsou velmi úspěšné, většinou se jedná o osoby na vysokých pracovních pozicích, jsou cílevědomé a jdou si za svým. Říká se o nich, že “jdou i přes mrtvoly”. Stačí se podívat na velké osobnosti, jako je třeba Dalajláma nebo Paul McCartney. Osud se s nimi ani trochu nemazlil, ale zná je celý svět.

Podstatou tzv. mistrovských čísel 22 je neomezený potenciál (mistrovství) ve všech oblastech – jak v duchovní a fyzické, tak i emocionální a mentální. Číslo 22 má co do činění s rovnováhou a pokud tedy často vídáte čísla jako 2222, 222 nebo 22:22, vaši andělé vás prosí, abyste stále zůstali v rovnováze, drželi se své víry a měli klidný a vyvážený postoj ke svému životu. Vše je v naprostém pořádku.

andělské číslo 2222
Andělé rovněž hlásají: “Tvé myšlenky jsou na správné cestě. Jen tak dál!”