Lidé zrození pod vládou Jabloně bývají sympatičtí, nadaní zvláštním kouzlem osobnosti. Při jednání s ostatními jsou obvykle srdeční a velkorysí. Jsou to lidé hloubaví a ochotní pustit se do jakéhokoliv dobrodružství. Lidé Jabloně také mívají velkou lásku ke knihám a solidní vědecké nadání. Milují luštění nejrůznějších hádanek a logických hříček a jejich objevitelský duch se může projevit v kterémkoliv oboru.

Dobrodružná povaha lidí Jabloně má svoji odvrácenou stránku v jejich milostném životě, neustálá touha objevovat něco nového bývá zdrojem jejich četných milostných dobrodružství. Přesto však tito lidé mnohdy nalézají v manželství uspokojení a obvykle se usadí. Nepotřebují nic jiného, než vnímavého partnera s citlivou duší.

Zrozenci Jabloně mají často velmi mnoho přátel, mimo jiné i proto, že jsou neobvykle obětaví, nezištní a schopni se rozdělit o cokoli. Jejich velkorysosti však bývá dosti často zneužíváno, dokonce se často nechají oklamat. Přes svojí důvěřivost však zdaleka nejsou lidé Jabloně ani trochu naivní nebo lehkomyslní.

V zaměstnání bývají tito lidé mnohdy nespokojeni a často je mění. Nesnášejí totiž monotónní a jednotvárnou práci, mají rádi změnu. Jejich život bývá celkově velmi pestrý, dalo by se říci, že si lidé Jabloně často a rádi komplikují život. Někdy jej však takto komplikují i svým blízkým, kteří si občas musí „obrnit nervy“.

Známé osobnosti narozené ve znamení Jabloně

Spisovatelé Antoine de Saint-Exupéry a Rudyard Kipling; mistr hororu Ambrose Bierce; vypravěč a novinář Eduard Bass; umělci Marlene Dietrichová, malíř Peter Paul Rubens a skotský fyzik William T. Kelvin.