Dnes bych se s vámi ráda podělila o krátké zamyšlení o andělských číslech a vesmírných objednávkách.

Začátkem listopadu 2014 jsem se rozhodla přitáhnout do svého života čtečku elektronických knih. Tentokrát jsem nebyla konkrétní, zkrátka jsem jen chtělanějakou čtečku, která by mi zkracovala každodenní cesty autobusem z a do práce. Malá, velká, černá, šedá. Na tom ani tolik nesešlo. Během odeslání mé vesmírné objednávky mi do hlavy vstoupila velmi zajímavá myšlenka.

Abych neustále neměla tendence se vesmíru ptát, kde čtečka je a zda je vůbec na cestě ke mně, určila jsem si, že pokaždé, když uvidím číslo 1717, budu vědět, že je na cestě. Jako takové potvrzení na povzbuzení. Určila jsem si totiž, že pokaždé, když se mi zobrazí toto číslo, andělé a vesmír mi říkají, že se mé přání právě plní. Prostě takové znamení, které jsem si sama určila.

 

První tři dny jsem se na čtečku soustředila a často na ni myslela. Myslela jsem i na své číslo 1717, které však nikde nebylo. Občas jsem se pustila do prohlížení letáčku a novin, abych toto číslo našla, ale nenašla. Další dny má soustředěnost odpadávala až úplně odpadla a na čtečku jsem úplně zapomněla. Dva dny na to jsem však začala vídat až podivně často číslo 1717. V tu chvíli mi nijak nedocházelo, že je to ono číslo, které jsme si sama určila.

Byly to jen pár dnů, ale něco nepříjemného do mně vletělo, možná nedůvěra nebo pochyby, a proto mi ono číslo úplně vymizelo z hlavy. Jako bych to tak sama chtěla. Neviděla jsem předtím žádná znamení ani něco jiné, co by mi říkalo, že se mé přání plní, tak proto tolik pochyb.

Další den ráno jsem si prohlížela na telefonu fotografie a viděla velikost 1717kb, uveřejnění příspěvků mé kamarádky na facebooku v 17:17, 1717 zhlédnutí na youtube, 1717,- na letáčku z elektra, email od klienta v 17:17, cenu 1717,- v obchodě pro maminky a podobně. Bylo toho tolik a skutečně se to nedalo přehlížet. Asi tak jako u ostatních andělských čísel.

Ve středu jsem jako každý den jela do práce, pročítala si čerstvé zprávy, statusy na sociálních sítích a osobní emaily. Sedmý email (překvapivě ne sedmnáctý) byl od internetové společnosti, která v říjnu zahájila soutěž o elektronickou knihu a stálo v něm, že jsem vyhrála mini čtečku e-knih za správnou odpověď a pořadí odpovědi. Pamatuji si jen, že jsem odpověděla na soutěžní otázku a odeslala svou odpověď. Na soutěž jsem však zapomněla. Posílala jsem jich v tu chvíli více.

Po měsíci a několika dnech jsem svoji, řekněme vysněnou, i když ne přesně určenou čtečku knih vyhrála. A k tomu všemu jsem byla upozorňována na to, že je čtečka skutečně na své cestě ke mně. Vesmír funguje naprosto dokonale a obdivuhodně – i když není nic neobvyklého, že to, na co myslíme, k sobě skutečně přitahujeme. Dal mi čtečku, kterou jsem si přála a dokázal mi, že v jednoduchosti objednávky je velká síla. A to i přesto, že jsem už pomaličku sklouzávala k pochybám.

Na závěr snad jen mohu dodat – zkuste své přání jednoduše vyslat a třeba i zapomenout. Vesmír vás vyslechl a ví velmi dobře, co si přejete. Nepotřebuje být ale neustále upozorňován. Pokud vám na vaše přání zapomenou nejde, nezapomínejte. Jen v žádném případě nepochybujte a pevně věřte, že to, po čem toužíte, je už vaše. Pochyby přitahují další pochyby až neúspěch nebo nezdar. Naopak, víra přitahuje ovoce, které dříve či později sklidíte.

Zkuste být kreativní a dohodněte se s vašimi anděly nebo vesmírem tak, jak chcete. Třeba tak jako já. Víra je velmi silná. Ať už věříte v cokoliv.

.