Pronásledují Vás andělská čísla? Den co den vidíte na digitálních hodinách, v časopise, televizi, na internetu nebo na SPZ opakující se čísla, která Vás matou? Pak byste se měli na chvíli zastavit. Promlouvají k Vám totiž andělé!

Mezi nejčastější andělská čísla patří kombinace tří, čtyř občas však i pěti stejných čísel, jako 1111, 2222, 3333, 4444 a tak dále. Každé číslo má svůj určitý význam. Pokud ovšem vidíte 444 a později 4444, obě dvě kombinace se od sebe značně liší, a sice svými vibracemi.

Co dělat s tím, když vidím takových čísel kolem sebe? První, nejlepší krok je uvědomit si v ten moment, kdy vidíte výše zmíněné číselné kombinace, na co jsme právě mysleli. Mohli jste myslet na Vaši finanční situaci, na zdraví, štěstí, možná třeba práci a andělé k Vám takto promlouvají skrze čísla.

Pokud máte dostatek času na to, abyste si mohli zapisovat Vaše myšlenky, které Vám hlavou proběhly v moment, kdy jste viděli ona čísla, pak uděláte úplně nejlépe. Zkuste porovnávat všechny Vaše myšlenky a snažte se přijít na to, proč se Vám tak často zobrazují.

Pokud ve Vašich zápiscích nevidíte žádnou souvislost, nic se neděje. Pak přišel čas na to, abyste se sami zeptali Vašich andělů. Zeptat se může jakkoliv, a to nahlas nebo v duchu. První varianta je ovšem lepší. Věřte, že během několika minut, hodin nebo dnů se Vám dostaví odpovědi, a to buď od někoho známého, v textu od písničky nebo třeba v televizi. Vesmír si vždy najde způsob, jak Vám dá vědět, že andělé tu jsou s Vámi, komunikují s Vámi, hlídají Vás a dělají pro Vás jen to dobré!