Vídáte často na digitálních hodinách 11:11, 22:22, 12:12, 13:13, 23:45 nebo třeba 12:34? Nejedná se o žádnou náhodu, ale o andělská čísla, která k vám promlouvají, resp. andělé k vám promlouvají prostřednictvím těchto čísel nebo číselných řad.

Může se jednat o kombinace stejných čísel po sobě jdoucích, např. 11:11 nebo 22:22, ale i o čísla, která se stupňují – 01:23, 12:34, 23:45, nebo naopak o čísla, která klesají – 654, 987 nebo třeba 3210.

Stejné číslice na hodinách

archanděl uriel

Archanděl Uriel

Každé číslo má svůj vlastní význam, ale v jedné věci se shodují, totiž v tom, že andělé jsou v tento moment u vás a něco vám říkají nebo sdělují. Pokud například často vídáte číslo 111, andělé vám říkají, že jsou u vás a snaží se vás upozornit na to, abyste si pečlivě hlídali veškeré své myšlenky, neboť to, na co právě myslíte, to se začíná uskutečňovat, rozkvétat, přeměňovat do hmotné podoby nebo reality.

Ovšem výše uvedený význam andělského čísla 111 je skutečně stručný. Každý myslíme na něco jiného, každý z nás má jiné vášně, sny a plány, a proto je skutečně dobré pamatovat na to, že to, co plánujete nebo to, o čem sníte, to se začíná uskutečňovat – je to už na cestě k vám. O co se ale jedná, to víte jen vy sami. Jediné, co můžeme v tuto chvíli dělat, je zůstat pozitivně naladěni, věřit a neztrácet naději.

Pokud nemáte sebemenší ponětí, proč toto číslo vídáte, nejjednodušší bude, když budete u sebe nosit tužku s papírem nebo telefon s poznámkami a pokaždé, když uvidíte andělské číslo 111, vzpomeňte si, na co jste právě mysleli. Poté si to jednoduše sepište a postupem času porovnejte všechny vaše zápisky a snažte se najít něco společného, co všechny vaše myšlenky spojuje.

Všechna andělská čísla jsou znamením od andělů, kteří říkají, že jsou právě u nás, sledují naše aktivity, myšlenky a plány a snaží se nás pomocí jejich znamení (nemusí to být nutně jen andělská čísla) posunout dál. Stačí se jen otevřít a přijmout fakt, že to tak je.

Každé andělské číslo má, jak už bylo řečeno, zcela jiný význam. V krátkosti si uvedeme devět nejběžnějších číselných kombinací a to, co nám andělé skrze tato čísla říkají. Upozorňuji, že se jedná o čistě osobní význam, který jsem během posledních šesti let sama u sebe zpozorovala.

Podle slov ostatních nebo diskuzí na internetu na toto téma mají však všechna čísla u nás všech takřka stejný význam.


 

111 – Pečlivě si kontrolujte všechny své myšlenky. Vše, na co teď myslíte, se rychle transformuje do reality. Pokud vídáte toto číslo velmi často (111 i 11:11), myslete prosím na to, co vám dělá radost nebo na to, co vás uspokojuje. A nebo si jednoduše něco přejte.

222 – Všechny vaše plány se začínají uskutečňovat. Zasadili jste semínka, o která je potřeba pečovat (věřit, myslet pozitivně, chovat se tak, jak chceme, aby se ostatní chovali k nám), aby z nich vyrostla krásná květinka. Vše je v naprostém pořádku.

Andělské číslo 222 je rovněž spojováno s blízkými zemřelými. Vidíte-li toto číslo často, jsou právě u vás, sledují vás a říkají vám, že jste na té správné cestě. Pokračujte v dobré práci. Je to váš život a pouze a jen vy jste tvořiteli vašeho života.

333 – Nanebevzetí mistři jsou u vás. Máte-li jakoukoliv prosbu nebo potřebujete poradit, jednoduše se zeptejte a poté pečlivě sledujte okolí a všechna znamení, která k vám budou přicházet. Andělské číslo 333 rovněž symbolizuje rovnocennost a pravdu. Pokud přemýšlíte nad něčím, zda je to pravda nebo ne, toto číslo je vaší odpovědí. “Ano, je to tak správně”. “Ano, dopadne to podle tvých představ”. “Ano, jdi do toho”.

444 – Andělé vás ujišťují o jejich lásce a podpoře. Jsou připraveni vyslechnout jakékoliv vaše přání nebo prosbu. Jedná se o velmi běžné číslo a ne nadarmo se přezdívá číslem “andělské přítomnosti”. Řekněme, že se vám andělé tímto číslem připomínají.

555 – Blíží se velká, zásadní, životní změna. Buďte nadále pozitivně naladěni, nenechte se nikým ani ničím odradit. Poslouchejte vaše vnitřní já a intuici, protože právě to vás dovede k cíli. Andělské číslo 555 je spolu s číslem 888 často spojováno s financemi, výhrou, novou prací.

666 – Vaše myšlenky nejsou v rovnováze. Soustřeďte se na to, co vás baví, co máte rádi a co vás dělá šťastnými. Andělské číslo 666 nemusí symbolizovat neúspěch nebo nezdar, ale může jen naznačovat a říkat, abyste své myšlenky přesměrovali jinam. Pokud rovněž přemýšlíte, zda něco máte udělat nebo ne, nebo zda na ono místo máte jít nebo máte raději zůstat doma, toto číslo může být rovněž odpovědí: “Ne, zůstaň raději doma”. “Nyní není vhodná doba na to a ono”. Nejedná se rozhodně o žádné negativní znamení.

777 – Možná jste vyhráli nebo dokončili důležitou práci. Andělé vám tímto číslem srdečně gratulují a říkají, ať pokračujete v dobré práci a zůstáváte nadále svými. Toto číslo nám potvrzuje fakt, že jsme výborně naladěni a měli bychom se držet takových myšlenek, které nás uspokojují. Vše je v nejlepším pořádku.

888 – Fáze vašeho aktuálního života se blíží ke konci. Možná vyhrajete v loterii, dostanete novou práci, najdete si novou lásku nebo přátele, odstěhujete se do zahraničí. Osmičky rovněž symbolizují velké finanční obraty/zisky, nové životní světlo, enormní radostnou událost. Jinými slovy – blíží se něco velkého. A co? Na to se zeptejte vašich andělů.

999 – Definitivní konec jedné velké životní etapy a příchod nové. Nepřemýšlejte nad tím, zda se jedná o pozitivní nebo negativní životní etapu.


 

Všímejte si všech čísel kolem sebe a pokud máte možnost, vzpomínejte na to, na co jste právě mysleli ve chvíli, kdy jste spatřili jedno z andělských čísel. Jen tak budete vědět, proč k vám promlouvají a co symbolizují. Velmi dobrým způsobem, jak na to přijít, je vzít si tužku, papír a zapisovat si vše, na co jste mysleli.

Dříve či později uvidíte, co vám tato čísla říkají a budete alespoň vědět, zda je potřeba něco zlepšit nebo naopak uvidíte, co děláte dobře. Andělská čísla jsou v našich životech velmi důležitá a – ať to zní jakkoliv – ne každý tato čísla vidí. Andělé se mohou snažit sebevíc, ale najde se zde spoustu jedinců, kteří tato čísla přehlíží nebo je naopak vídají často, ale považují to za náhodu. Zda náhody existují nebo ne, to je čistě osobní věc, na kterou má každý jiný názor.

Andělská čísla můžeme vidět jak na hodinách, tak i na internetu, SPZ, novinách, televizi, zaslechnout ho v rádiu nebo se vám může objevit na účtence z obchodu. Jinými slovy, andělská čísla mohou být kdekoliv.

Pokud si stále nevíte rady, co vám andělské číslo říká, jednoduše se zeptejte vašich andělů – myšlenkou nebo mluveným slovem.